ZÁŘÍ

Úterý 22.9. / 9.30 – 11.30

BAZÁREK OBLEČENÍ A ROZMANITÝCH VĚCÍ
Oblečení dětské i dospělé, hračky, knihy, kočárek… zkrátka věci, které darovaly maminky do bazárku budou k rozebrání za zcela dobrovolný příspěvek. Přijďte si vybrat! Pokud chcete do bazárku něco darovat (prosím jen pěkné a čisté věci), můžete je nosit do MEDu do čtvrtka 17.9. (tel. 775 316 729)

Středa 23.9. / 19.00 – 21.00

TANCE DÁVNÝCH TRADIC
s Valerií Jakubíkovou

Úterý 29.9. / 9.30 – 11.00

BESEDA MAMINKY LÉKÁRNICE: EKZÉM
s Klárou Stehlíkovou

OD ŘÍJNA PRO VÁS PŘIPRAVUJEME

CVIČENÍ PRO ŽENY s fyzioterapeutkou a porodní asistentkou Denisou Mlynárikovou, zaměřené na zdravé pánevní dno, hluboký stabilizační systém, řešení inkontinence, rozestupu břišních svalů, aj.. Cvičení je hodné pro ženy každého věku, s možností individuální konzultace. Lze přijít na jednotlivé setkání nebo se účastnit pravidelně, 1x měsíčně. Příspěvek 100,-Kč (program je dotován).

CYKLUS BESED SE SPECIÁLNÍ PEDAGOŽKOU Mgr. Jitkou Marečkovou, která se zabývá  zejména rodinnou a párovou terapií, poradenstvím v oblasti výchovy,  pomocí při školních obtížích, terapií psychosomatických potíží aj.. Besedy budou probíhat 1x měsíčně. Na jaká témata se můžete těšit? Ženský a mužský princip ve výchově dítěte. Z náruče rodičů na vlastní nohy. Sourozenci – parťáci i konkurence. Digitální technologie v rodině – dobrý sluha, zlý pán. Poprvé do školy – jak připravit dítě a sebe na vstup do školy. Příspěvek 50,-Kč (program je dotován).

EKOŠITÍ s Vlaďkou Hudskou – taje šití na stroji pro začátečníky i pokročilé… Přijďte si vyrobit praktické a pěkné věci nebo pracovat na svém vlastním projektu s pomocí zkušené dámské krejčové. Šicí stroje k dispozici. Příspěvek 120,-Kč.

TANCE DÁVNÝCH TRADIC s Valerií Jakubíkovou –  kruhové tance z posvátných tradic mnoha kultur a národů, se zpěvem a  hudebními nástroji. Jednoduché melodie, slova a pohyby dovolují dotknout se spirituální esence uvnitř nás a v druhých… Není  třeba žádná hudební ani taneční zkušenost, tance jsou pro ženy i muže, každý je vítán. Příspěvek 150,-Kč.

ŽENSKÉ KRUHY… sdílení a podpora v kruhu žen.

TYTO AKCE BUDOU PROBÍHAT 1x MĚSÍČNĚ